Whatsapp
Hemen Ara

Profesyonel Temizlik

Çorlu Prestij Halı Yıkama

 

Neler Yıkıyoruz ?

 

 Çorlu Halı Yıkama

Çorlu Halı Yıkama

Çorlu halı yıkama firması 2010 yılından itibaren günlük 1000 m2 halı yıkama kapasitesi ve otomatik halı yıkama makinesiyle profesyonel halı temizleme hizmeti vermektedir. Firmamıza teslim etmiş olduğunuz halılar garantili şekilde yıkanmaktadır. Prestij halı yıkama firması çorlu bölgesinde en çok tavsiye alan müşteri memnuniyetine önem veren bir firmadır. Uzman ve deneyimli personellere sahip firmamız kalitemizden ödün vermemiş hizmetimize göre en uygun halı yıkama fiyat anlayışını devam ettirmektedir.

Aynı kalitede halı temizleme hizmeti için bir çok firma size daha yüksek fiyat vereceğinden emin olabilirsiniz. Halınızı çok ucuz fiyata yıkatmak halınıza zarar verebileceği gibi halınızı çok fahiş fiyatlara yıkatmak cebinize zarar verir. Gerekirse halınızın nasıl yıkandığı hakkında bilgi sahibi olmak için halı yıkama fabrikalarını gezerek canlı görebilirsiniz. Çorlu halı yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

 

 Çorlu En İyi Halı Yıkama

Çorlu en iyi halı yıkama firması olmamızın en önemli nedeni yaptığımızın işin arkasında durmamız. Halınızı en temiz hale getirmek için fabrikamızı yüksek teknolojili halı yıkama makineleriyle güncelleyerek, kaliteli halı şampuanlarının ve leke sökücü seçimlerine özen gösteriyoruz. Değerli müşterilerimiz sayesinde en iyi halı yıkama firması olmayı çoktan başardık. Şu an da firmamız Google arama motorunda gördüğünüz gibi uzun süredir en üst sırada olmasının nedeni bizim yaptığımızın işin kalitesinden kaynaklanmaktadır.

 

 Makine Halısı Yıkama

Günümüzde en çok tercih edilen halı türü olan makine halıları işletmelerde de tercih edildiği için dokusu gereği çabuk kirlenir. Bu nedenle kirlenen makine halıları düzenli yıkanmazsa halıların dokularında mikroplar üreyebilir ve insan sağlığını etkileyebilir. Fakat yapısı gereği kırılgan özelliğe sahip olan makine halılarında dikkat gerektirecek temizlik yapılması gerekmektedir. Prestij halı yıkama çorlu firması olarak profesyonel ekibimizle leke, saç tellerini, mikropları derinlemesine temizliyoruz.

 El Dokuma Halısı Yıkama

El dokuma halıları temizlik aşamalarında uzman ellere bırakılması gereken ve deneyim isteyen halı çeşididir. Bu tür halılarda kök boya veya kimyasal boya kullanılmaktadır ve suyla temas ettiği zaman boyalar çözülebilir. Bu nedenle ne olursa olsun bu tür halılarınızı profesyonel ve garantili hizmet veren çorlu halı yıkama şirketlerine temizletmenizi öneriyoruz. Bu tür halılarda ipliklerin boyası birbiriyle karıştığında veya solduğunda bunu düzeltmenin bir çözümü yoktur. Halınıza leke bulaştığında silme işlemi yapmanızı kesinlikle önermiyoruz. Ayrıca bu tür halılarda leke çıkarma uygulamaları diğer halılara göre daha kısıtlıdır. Yani halınıza bulaşan her leke çıkmayabilir, standart leke çıkarıcıların dışına yani kimyasal leke çıkarma işlemi yapılmamalıdır. Bu işlemler halılar için büyük risktir halıya zarar verebilir.

 Shaggy (Şagi) Halısı Yıkama

Bu tür halıların tüyleri ve dikişleri farklı olduğundan dolayı halının dibine toz birikmektedir. Yani sadece görüneni değil görünmeyen kısımları da temizlenip kontrol edilmelidir. Yeterince iyi temizlenmeyen bu tür halılar insan sağlığını etkileyebilir. Dip tozlarının alınması için toz alma makinesi kullanılmalıdır. Prestij çorlu halı yıkama firması olarak bu tür halılarınızda detaylı temizlik hizmeti sağlıyoruz.

 Nepal Halısı Yıkama

Nepal halılar yıkama esnasında renk karışımı olmayan halı çeşididir. Ancak bu tür halılarda leke çıkarma uygulaması diğer halılara göre daha zordur. Uygulanacak işlemler kısıtlı olduğundan dolayı kesinlikle kimyasal kullanılmamalıdır. Yani bu tür halılarda her çeşit leke çıkmayabilir. Halınıza leke bulaştığında müdahale etmeyiniz. Çünkü siz müdahale ettiğiniz taktirde halıdaki leke halının diğer yerlerine bulaşarak kalıcı etki oluşturabilir. Lekeli kısmın üzerine bir kez koyarak prestij hali yikama corlu servisimizi arayabilirsiniz.

 Step Halısı Yıkama

En hassas halı çeşitlerinden biri olan step halılar uzman halı yıkama ekipleri tarafından yıkanması gereken bir halı türüdür. Profesyonel kişiler tarafından yıkanmadığı taktirde olası bir bozulma ve renk değişimi sorunları oluşabilir. Uygulanacak leke çıkarma işlemleri kısıtlıdır ve kimyasal kesinlikle kullanılmamalıdır. Prestij corlu hali yikama firması olarak bu tür halılarınız da uzman ekiplerimiz tarafından detaylı yıkanmaktadır.

 Deri Halı Yıkama

%100 deri halılar suyla temas edilmeden kuru köpükle temizlenmelidir, suni deri halılarda yıkama işlemi farklıdır. Suyla temas edilerek yumuşak tipli fırça kullanılır. Prestij halı yıkama çorlu firması olarak tam otomatik ve son teknoloji makinelerimizde halının sertliğine göre fırça sistemini ayarlayıp halıya zarar vermeden yıkıyoruz.

 İpek Halısı Yıkama

İpek halılarda hassas olan halı çeşididir. Profesyonel kişiler tarafından yıkanmadığı taktirde renk değişimi ve bozulma sorunları oluşabilir. Kullanılacak olan deterjanları ve renk çıkarıcıları farklıdır. Kimyasal ile temas etmemelidir.

 Özel Tasarım Halı Yıkama

Müşterilerimizin özel tasarım halılarını tamamen bitkisel ve antibakteriyel özellikli özel şampuanlarla halıya hiçbir zarar vermeden uzman personellerimiz tarafından özenle yıkanmaktadır. Halının özelliği ilk olarak personellerimiz tarafından incelenerek halıya uygun şampuanlar ve ilave deterjanlarla yıkama işlemi uygulanır.

 Simli Halı Yıkama

Yıkama sırasında bozulma tehlikesi olan simli halılarınız firmamız tarafından hiçbir sorun yaşamadan hassas fırçalama işlemi yapılarak en iyi temizlik hizmeti sunmaktayız.

 Jel (Kaymaz taban) Halı Yıkama

Genellikle mutfaklarda tercih edilen jel halılar çamaşır makinesinde yıkamak için avantajlıdır ancak makineyi zorlayacak kadar büyüklükte olduğunda makinenin ömrü bakımından da dezavantaj olacaktır. Yıkama sırasında ağartıcı kesinlikle kullanılmamalı, hassas yıkama yapılmalıdır.

 

Bunların dışında Çorlu Prestij Halı Yıkama Firması olarak Çorlu ve Ergene ilçelerinde; Isparta Halısı, Ladik Halısı, Hereke Halısı, Milas Halısı, Kars Halısı, Çin Halısı, Bünyan Halısı, Dokuma Kilim gibi birçok halı çeşitlerini deneyimli kadrosuyla, son teknoloji makinelerde halı tiplerine uygun yıkama işlemi ve halıya uygun deterjanlarla özenle yıkıyoruz. Sizlerde hizmetimizden faydalanmak isterseniz Hemen Ara butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Diğer Hizmetlerimiz: Çorlu Koltuk Yıkama – Çorlu Yatak Yıkama  Çorlu Stor Perde Yıkama Çorlu Yorgan ve Battaniye Yıkama

Instagram Adresimiz: Prestij Halı Yıkama Fabrikası

 

Etiketler: çorlu halı yıkama, corlu hali yikama, halı yıkama çorlu, hali yikama corlu, çorlu en iyi halı yıkama, ergene halı yıkama, ergene hali yikama, halı yıkama ergene, hali yikama ergene