Whatsapp
Hemen Ara

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Çorlu Prestij Halı Yıkama Fabrikası kurucuları “Yün, Shaggy, Nepal, İpek, Çin, El Dokuma gibi bir çok halı çeşidinin yanında, Koltuk Yıkama, Stor Perde Yıkama, Yorgan ve Battaniye Yıkama, Yatak Yıkama, Overlok ve yan hizmetleri ile faaliyet göstermektedir. Müşterilerden gelen talep ve beklentiler doğrultusunda, Sektörün bu alanda profesyonel hizmetten yoksun olduğunu düşünerek, 2011 yılından itibaren Çorlu Prestij Halı Yıkama ismi ile makina halıları da dahil tüm halı grubunu kapsayan endüstriyel halı yıkama hizmetlerine başlamış ve kısa zamanda Çorlu ve Ergene halkının beğenisini kazanıp, bu alanda ki boşluğu doldurarak sektörde hak ettiği yeri almıştır.

Prestij Çorlu Halı Yıkama Kalite Politikamız:

Prestij çorlu halı yıkama olarak tecrübemizden aldığımız güç ile beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak, üstün kalitede, güvenilir hizmeti; arzu eden herkese en etkili şekilde sunmak.

Prestij Çorlu En İyi Halı Yıkama Vizyonumuz:

Prestij halı yıkama firması olarak yüksek hizmet kalitemizi standart halde sürdürmek, ilçemizin en büyük değil çorlu en iyi halı yıkama firması olmak.

Prestij Çorlu Garantili Halı Yıkama Misyonumuz:

Sağlıklı, Temiz, Hijyenik ortamlar yaratmak, % 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdan; kaliteli, güvenilir hizmet arayan tüm tüketicinin faydalanmasını sağlamak.

© 2024 Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarım & Seo: ® netimaj.com