Whatsapp
Hemen Ara

Profesyonel Temizlik

Çorlu Prestij Koltuk Yıkama

 

Neler Yıkıyoruz ?

 Çorlu – Ergene Koltuk Yıkama

Prestij çorlu koltuk yıkama firması olarak; Çorlu ve Ergene ilçelerinde ev, ofis, cafe gibi yerlerde yerinde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde prestij koltuk yıkama güvencesiyle vermektedir. Koltuk türlerine göre yıkama işlemleri farklılık gösterir ve yıkama sonrasında koltuklarınızda herhangi bir kusma sorunu ile karşılaşmazsınız.

 Kadife Koltuk Yıkama

Kadife koltuklar kumaş bakımından dolayı daha basit temizleme işlemlerinden geçirilir. Fakat dikkat edilmesi gereken püf noktaları mevcuttur. Kimyasal kullanılmadan temizlenmesi gerekmektedir. Çünkü kimyasal içeren deterjanlar kumaş dokusuna zarar vererek, koltuklarınızı zamanla eskitebilir. Prestij koltuk yıkama çorlu firması olarak koltuklarınız profesyonel ekibimiz tarafından yerinde yıkanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Hemen Ara butonuna tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Deri Koltuk Yıkama

Şık görünüme sahip olan deri koltuklar, en ufak çay, kahve, izler, kumaş lekelerini net şekilde belirgin ederler. Temizlik bakımından da zor olan deri koltuklarda temizlik sırasında kimyasal kullanıldığı taktirde deformasyona neden olabilir. Prestij koltuk yikama corlu firması olarak deri koltuklarınız profesyonel ekibimiz tarafından yerinde yıkanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Hemen Ara butonuna tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Nubuk Koltuk Yıkama

Nubuk koltuklar hassas yapıdan oluşmaktadır. Normal koltuklara göre daha fazla özen gerektiren, doğru temizleme işlemlerinin uygulanmasını gerektiren koltuklardır. Yıkama sırasında hemen durulanmalıdır ve bol su kullanıldığı taktirde de hemen durulanması gerekir aksi halde deformasyona neden olabilmektedir. Kalıcı izler oluşturacak kimyasal maddeler kullanılmamalıdır. Prestij çorlu koltuk yıkama firması olarak nubuk koltuklarınız profesyonel ekibimiz tarafından yerinde yıkanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Hemen Ara butonuna tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Araç Koltuk Yıkama

Firmamız ev, ofis, cafe koltuklarınızın dışında araç koltuk yıkama hizmeti de vermektedir. Otomobil koltuklarınızın firmamız tarafından temizlenmesini tercih etmek isterseniz Hemen Ara butonuna tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Etiket: çorlu koltuk yıkama, corlu koltuk yikama, koltuk yıkama çorlu, koltuk yikama corlu, ergene koltuk yıkama, ergene koltuk yikama, koltuk yıkama ergene, koltuk yikama ergene, çorlu cafe koltuk yıkama, çorlu kafe koltuk yıkama, ergene cafe koltuk yıkama, cafe koltuğu yıkama ergene